Monday, February 6, 2023
Home Tags A konsiderohet shpërfillje ndaj Kuranit nëse ai vetëm dëgjohet dhe nuk lexohet?

Tag: A konsiderohet shpërfillje ndaj Kuranit nëse ai vetëm dëgjohet dhe nuk lexohet?

426,666FansLike
22,000FollowersFollow
187FollowersFollow
458,000SubscribersSubscribe

Recent Posts